درباره ما

دیجی کوک فعالیت خود را ابتدا از دهه ۱۳۹۰ شروع کرد. ما ابتدا به بررسی و تحلیل نیازهای بازار ایران و مشتریان ایرانی پرداختیم. پس از یک دوره سه ساله تحقیق و بررسی، دیجی کوک واردات خود را شروع کرد. این واردات در طول کمتر چند سال گسترش بسیار زیادی یافت. ابتدای فعالیت تمرکز ما برای تهیه محصولات فروشندگان بود. تلاش کردیم تامین کننده فروشگاه های ساعت و ساعت هوشمند شویم.

در اواخر دهه نود شمسی، شروع به فروش مستقیم کردیم. این فروش مستقیم به هدف این بود تا مصرف کننده نهایی، بتواند انواع ساعت و ساعت هوشمند را با قیمتی بسیار مناسب تهیه کند. این موضوع باعث شد تا فعالیت خود را گسترش داده و وب سایت رسمی دیجی کوک راه اندازی شود.

ما اکنون به عنوان نمایندگی فروش ساعت های هوشمند، نمایندگی فروش اسکمی و نمایندگی فروش نیوی فورس در تلاش هستیم تا از تجربه این سالیان به بهترین نحو استفاده کنیم. در انتخاب محصولات به ظرافت انتخاب محصول توجه داشتیم. ما می دانیم ایرانیان شایسته بهترین ها هستند، به همین دلیل بهترین محصولات را برایشان گلچین می کنیم.

هدف از راه اندازی سایت دیجی کوک اکنون تنها فروش محصولات نیست. برای فروش انواع راه های گوناگون وجود دارد. یکی از اهداف اصلی ما به وجود آوردن این فرهنگ است که باید حقوق مشتری را در اولویت قرار داد. به همین منظور، یکی از بخش های اصلی فعالیت خود را بخش آموزش قرار دادیم. در این بخش تلاش داریم تا اطلاعات مفیدی به شما ارائه کنیم. این اطلاعات کمک می کند تا بتوانید بهتر نیاز خود را بشناسید.

این توجه به فرهنگ اهمیت دادن به مشتری را در فروش محصولات هم رعایت کرده ایم. ما تلاش داریم تا بتوانیم کاملترین اطلاعات هر محصول را در اختیار مشتری قرار دهیم. این موضوع کمک خواهد کرد تا مشتریان محترم، بتوانند میان محصولات موجود در سایت، مناسب ترین انتخاب را برای خودشان داشته باشند. البته این موضوع به معنی این نیست که فقط باید مطالب سایت را مطالعه کنید. ما از انواع روش های ارتباطی، در خدمت شما هستیم. می توانید هر گونه سوال، پیشنهاد و یا انتقاد خود را از این روش های ارتباطی با ما در میان بگذارید.