گارانتی

خدمات پس از فروش و گارانتی

گارانتی و خدمات پس از فروش

تلاش ما این است که با انتخاب برترین محصولات، خیال مشتریان محترم را از بابت کیفیت آسوده کنیم. از آنجایی که خدمات پس از فروش را یکی از اصولی می‌دانیم که منجر به رضایت‌مندی مشتریان می‌شود؛ بنابراین یکی از خدمات پس از فروش ما، ضمانت ۱۲ ماههٔ بی‌قید و شرط موتور برای ساعت‌های اسکمی، نیوی فورس، مگیر و پاگانی ارائه می‌دهیم. این محصولات به همراه ضمانت ۱ سالهٔ بی‌قید و شرط موتور ساعت عرضه می‌شوند.

در زمان دریافت سفارش خود، یک برگه گارانتی روی جعبه ساعت وجود دارد. از زمان خرید ساعت، گارانتی شما به مدت ۱ سال فعال می‌شود. هرگونه مشکلی که در موتور ساعت به وجود بیاید می‌توانید با کارشناسان خدمات پس از فروش ما در بخش تیکت پشتیبانی تماس حاصل کرده تا شرایط بازگشت کالا به دیجی کوک فراهم شود. کارشناسان ما در سریع‌ترین زمان پس از دریافت ساعت، آن را بررسی می‌کنند و نتیجه را از طریق همان تیکت به شما اعلام می‌کنند.

توجه: با عنایت به وارداتی بودن ساعت‌های مچی، تعمیرات ممکن است بین ۳ روز تا ۶۰ روز کاری به طول انجامد.

در صورت عدم امکان تعمیر ساعت، با یک مدل دیگر یا مدل مشابه به درخواست مشتری جایگزین خواهد شد.

نکته: پیگیری و استفاده از خدمات گارانتی تنها از طریق تیکت پشتیبانی ارائه می‌شود. هر گونه درخواست پشتیبانی و گارانتی از سایر روش‌های ارتباطی با دیجی‌کوک فاقد اعتبار بوده و امکان بررسی آن‌ها وجود ندارد. از مشتریان محترم تقاضا می‌شود به جهت تسریع در روند پیگیری گارانتی محصولات خریداری شده خود، تنها از روش اعلام شده اقدام نمایند تا امکان ارائه خدمات پس از فروش برای ایشان وجود داشته باشد.

مواردی که شامل گارانتی می‌شوند:

 1. ایراد و خرابی موتور ساعت‌های اسکمی، نیوی فورس، مگیر و پاگانی
 2. یک سال گارانتی باطری ساعت‌های عقربه‌ای تک موتور اسکمی، نیوی فورس، مگیر و پاگانی
 3. شش ماه گارانتی باطری ساعت‌های عقربه‌ای سه موتوره اسکمی، نیوی فورس، پاگانی و مگیر
 4. شش گارانتی باطری ساعت‌های دیجیتال اسکمی، نیوی فورس، مگیر و پاگانی

توجه: ساعت موتور اتوماتیک دارای باطری نبوده و شامل گارانتی باطری نمی‌شود.

توجه: ساعت‌های هوشمند شامل گارانتی نمی‌باشند و گارانتی تنها شامل مواردی است که در بالا اعلام شده است.

استفاده از خدمات گارانتی

برای استفاده از خدمات گارانتی باید مراحل زیر را طی کنید:

 1. ورود به حساب کاربری در سایت دیجی کوک (در صورتی که محصول را با گارانتی دیجی کوک از سایر سایت‌ها خریداری کرده‌اید، ثبت نام در سایت دیجی کوک الزامی است)
 2. مراجعه به بخش تیکت‌های پشتیبانی
 3. ثبت تیکت پشتیبانی جدید (دپارتمان گارانتی)
 4. اعلام تاریخ خرید، شماره سفارش، شماره گارانتی، مدل به همراه ارسال تصویر واضح از محصول و بسته‌بندی آن (شماره گارانتی خوانا باشد) در تیکت پشتیبانی
 5. بررسی تیکت پشتیبانی توسط همکاران ما در بخش گارانتی و هماهنگی و درخواست ارسال کالا از طریق پست به دیجی کوک در همان تیکت
 6. دریافت محصول و بررسی آن توسط متخصصین دیجی کوک
 7. تعمیر و یا تعویض با هماهنگی مشتری
 8. ارسال محصول برای مشتری

توجه: هزینه ارسال کالا از دیجی کوک به آدرس مشتری از طریق تیکت پشتیبانی اعلام شده و تنها در صورت پرداخت مشتری محصول ارسال خواهد شد. امکان دریافت حضوری یا ارسال از روش‌های دیگر وجود ندارد.

مواردی که ساعت را از گارانتی خارج می‌کند:

هرگونه استفادهٔ نادرست از ساعت موجب ابطال گارانتی می‌شود. استفادهٔ نادرست شامل موارد زیر است:

 1. خرابی در اثر نفوذ آب به داخل ساعت در مواردی که خارج از ظرفیت مقاومت ساعت است (برای مثال در صورتی که ساعتی که مقاومت‌اش در حد دست شستن و دوش گرفتن است به داخل استخر برده شود و در آب غوطه‌ور شود، از گارانتی خارج است).
 2. خرابی در اثر ضربه یا شوک
 3. تعمیر ساعت یا تعویض باطری آن توسط تعمیرکارهای متفرقه.
 4. خط و خش و ایرادهای ظاهری ساعت همانند پارگی بند یا شکستن شیشه.
 5. باز شدن موتور ساعت.
 6. مواردی مانند صدمات اجزای داخل صفحه ساعت (عقربه‌ها، ایندکس‌ها و …)، دسته کوک و پمپ‌های کنار قاب ساعت و صدمات ظاهری شامل موارد گارانتی نمی‌شوند.

نکته: در صورتی که محصول به یکی از دلایل بالا از شرایط گارانتی خارج شده باشد، دیجی کوک محصول را با شرایط ارسال شده برای مشتری محترم باز پس می‌فرستد. قابل توجه است که ارسال تنها از طریق پست صورت می‌گیرد و هزینه آن بر عهده مشتری خواهد بود.

نکته: خدمات گارانتی و پس از فروش فقط به آن دسته از مشتریانی ارائه می‌شود که کارت گارانتی دیجی کوک را داشته باشند. توجه داشته باشید که کارت‌های گارانتی سایر شرکت‌ها مورد تایید دیجی کوک نیست.

نکته: رنگ ساعت‌ها ثابت است و در استفاده عادی و روزمره دچار مشکل نمی‌شوند. به جز از رنگ سیلور، رنگ‌های، مشکی، مسی و طلایی و … جزو رنگ‌های فانتزی در ساعت محسوب می‌شود و کمی مراقبت از آنها باید بیشتر باشد. قابل ذکر است که تغییر رنگ ساعت شامل گارانتی نمی‌باشد.

نکته: عمر باطری ساعت‌های اسکمی، نیوی فورس، مگیر و پاگانی با توجه به مدل آن، بین ۱ تا ۱۰ سال متغیر است. باطری ساعت‌های عقربه‌ای تک موتوره از زمان خرید به مدت ۱ سال و ساعت‌های دیجیتالی و ساعت‌های عقربه‌ای سه موتوره از زمان خرید به مدت ۶ ماه گارانتی هستند و دیجی کوک موظف است که باطری را به صورت رایگان در این مدت تعویض کند.

نکته: هزینه ارسال و بازگشت کالا به آدرس دیجی کوک برای استفاده از خدمات گارانتی، با مشتریان گرامی می‌باشد.

نکته: در صورتی که ایراد موتوری و یا باطریِ ساعت، ظرف ۷ روز از زمان دریافت آن توسط مشتری مشخص شود، هزینه برگشت و ارسال دوباره به عهده شرکت است.

نکته: کلیه موارد مطرح شده در این صفحه برای کلیه سفارش‌ها و محصولاتی که با گارانتی دیجی کوک عرضه می‌شود به صورت یکسان اعمال می‌شود و امکان تغییر آن‌ها وجود ندارد.