باشگاه مشتریان دیجی کوک

باشگاه مشتریان دیجی کوک

باشگاه مشتریان

اینجا باشگاه مشتریان دیجی کوکه! اینجا ما کلی تخفیف، پیشنهاد ویژه و خاص برای مشتریانمون ارائه می‌دیم. دیجی کوک فقط یک فروشگاه آنلاین نیست. برای عضویت در باشگاه مشتریان دیجی کوک فقط کافیه در سایت عضو باشی تا بتونی از امکانات این بخش استفاده کنی. در ضمن، وقتی عضو باشگاه مشتریان شدی، به صورت اتوماتیک همه فروش‌ها و پیشنهادات ویژه برات ارسال خواهد شد. بیا یکم بیشتر با باشگاه مشتریان و خدماتش آشنا بشیم!


تخفیف ویژه سطح کاربری

تخفیف ویژه سطح کاربری

یکی از امکانات باشگاه مشتریان دیجی کوک تخفیف‌های ویژه سطح کاربری هست. اگه برای اولین بار هست که ثبت نام می‌کنی، سطح کاربری تو ۱ هست. با هر خریدی که در دیجی کوک انجام می‌دی سطح کاربری بالا می‌ره. ما برای هر سطح کاربری و برای مشتریان وفادارمون یک کد تخفیف ویژه در نظر می‌گیریم. حتی اگه تا الان خرید نکردی و در سطح ۱ هستی هم می‌تونی از کد تخفیف استفاده کنی.


دریافت امتیاز ورود و ثبت نظر

دریافت امتیاز و تخفیف بیشتر

هربار که به دیجی کوک سر می‌زنی ما خوشحال میشیم. هر بار که برای محصولاتی که خریدی وقت می‌ذاری و براشون نظر می‌نویسی ما خوشحال میشیم! برای همین برای هر ورودت به حساب کاربری و هر نظری که برای محصولات می‌نویسی بهت یک امتیاز می‌دیم. می‌تونی این امتیازها را تبدیل به کد تخفیف کنی. بیشترین امتیاز را نوشتن نظر برای محصولات داره. نظرات تو به مشتری‌های دیگه کمک می‌کنه تا بتونن بهتر انتخاب کنن.