ساعت موتور مکانیکی یا اتومات ساعتی است که از مکانیزم فنر برای اندازه گیری گذر زمان استفاده می‌کند. این ساعت‌ها عملکری برخلاف ساعت کوارتز دارند که از کریستال برقی استفاده می‌کند. یک ساعت مکانیکی دارای یک فنر اصلی است که باید با دست یا یک وسیله خود سیم پیچ، پیچده شود، یک قطار دنده که نیروی فنر اصلی را به یک چرخ تعادل منتقل می‌کند، یک خروجی که حرکت چرخ دنده‌ها و چرخ تعادل را تنظیم می‌کند و یک صفحه که زمان را با عقربه نمایش می‌دهد. ساعت‌های مکانیکی معمولا به دلیل مهارت، زیبایی و میراث ارزش‌گذاری می‌شوند، اما معمولا دقت کمتری دارند و از ساعت‌های کوارتز گران‌تر هستند.

خرید ساعت اتومات از دیجی کوک

خرید ساعت اتومات از دیجی کوک به صورت آنلاین و در کمتر از چند دقیقه صورت می‌گیرد. شما می‌توانید انواع ساعت‌های مکانیکی را با مناسبترین قیمت تهیه کنید. انواع برندهای معتبر دنیا در این میان وجود دارند. همچنین قابل ذکر است که دیجی کوک فروش به سراسر ایران را انجام می‌دهد. لذا در هر کجا که باشید می‌توانید یک ساعت اتومات با قیمت مناسب را تهیه کنید.

قیمت ساعت اتومات

کلیه قیمت‌ها در سایت دیجی‌کوک به صورت آنلاین و ۲۴ ساعته در اختیار کاربران محترم قرار دارد. این قیمت‌ها همواره به روز بوده و می‌توانید با خیالی آسوده تجربه یک خرید عالی را داشته باشید. تنها کاری که باید بکنید، این است که در میان ساعت‌ها بگردید و ساعت مناسب خود را تهیه کنید. در کمترین زمان ممکن ساعت به دست شما خواهد رسید و می‌توانید از آن استفاده کنید.

همچنین با توجه به روش‌های مختلف پرداخت و ارسال، شما خریدی بسیار دلچسب خواهید داشت. با استفاده از فیلترهای موجود در صفحه، می‌توانید به ساعت مورد نظر خود سریعتر دسترسی پیدا کرده و سفارش را به ثبت برسانید. در صورت نیاز به خرید عمده ساعت اتومات، کافی است تا با تلفن‌های ما تماس حاصل فرمایید.