های کپی چیست؟

های کپی چیست؟

های کپی چیست؟

های کپی کلمه ای است که این روزها زیاد به گوش می رسد، قطعا شما نیز به هنگام خرید لباس، ساعت، کفش و … به این کلمه برخورد کرده اید؛ اما آیا تا به حال با خود فکر کرده اید که معنای آن چیست؟ آیا اجناسی که خیلی مشابه محصول اصلی کپی می شوند با اجناس فیک و تقلبی تفاوت دارند؟ اگر مایلید پاسخ این سوالات را بشنوید با ما همراه باشید.

های کپی چیست و چه تفاوتی با محصولات فیک دارد؟

محصولاتی نظیر ساعت های هوشمند یا مچ بندهای برخی برندها همچون اپل و سامسونگ قیمت بسیار بالایی دارند و هرکسی توان خرید آن ها را ندارد. با توجه به این حقیقت برخی تولید کنندگان دست به کار شده و محصولات برندهای معروف را با کیفیت قابل قبول و قیمت مناسب شبیه سازی یا به اصطلاح کپی می کنند. تفاوت یک کپی و فیک در واقع در کیفیت ساختی است که پشت آن ها قرار گرفته است.

های کپی درجه یک عینا شبیه محصول اصلی است و تمام ریزه کاری های آن کپی شده است، از لحاظ ظرافت و زیبایی چیزی از نمونه اصلی کم ندارد و کارایی آن نیز نمره قبولی می گیرد. این ویژگی ها وجه تمایز بین یک محصول فیک و های کپی است. کپی های درجه چندم از محصولاتی همچون ساعت هوشمند، مچ بند، هدفون و … عملا یک بار مصرف هستند و تنها یک ظاهر مشابه را یدک می کشند آن هم تا حدودی، بنابراین اگر قصد خرید کپی این محصولات را دارید کاملا مراقب باشید.

یک کپی با کیفیت از محصولاتی همچون ساعت، هدفون و مچ بند برندهای معتبر می تواند به خوبی نیازهای کابران را برطرف کند و لذت داشتن کالاهای لوکس و برند را برای آن ها به ارمغان بیاورد. نکته مثبت آن است که قیمت های کپی نسبت به نمونه اصلی خیلی کمتر است و طیف بیشتری قادر به خرید آن هستند. خبر خوب اینکه در فروشگاه آنلاین ما می توانید بهترین های کپی های انواع ساعت، هدفون و مچ بند برندهای مطرح را با بهترین قیمت خریداری کنید.

جهت مشاهده  جدیدترین ساعت های هوشمند، به بخش فروشگاه سایت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید