برند رادو

برند رادو

برند رادو

برند رادو اولین بار در سال ۱۹۱۷ با نام Schlup & Co پا به عرصه ساعت سازی گذاشت. این شرکت توسط سه برادر به نام های فریتز، ارنست و ورنر شلوپ تأسیس شد. آن ها بخشی از خانه پدری خود را به کارگاه ساعت سازی تبدیل کردند. اگرچه در ابتدا به آرامی رشد کردند و تجارت خود را توسعه دادند، اما موفقیت آن ها مشهود بود. بعد از جنگ جهانی دوم آن ها به یکی از بزرگترین تولید کنندگان ساعت در جهان تبدیل شدند.

تاریخچه برند رادو

اولین موفقیت بزرگ رادو در سال ۱۹۵۷ و با مجموعه اسب طلایی بود. این سری اولین مجموعه ای بود که با نام تجاری رادو عرضه شد. آن ها در ادامه کارهای خود، در سال ۱۹۵۸ مجموعه اسب سبز را منتشر کردند. این اولین مدلی بود که به عنوان ساعت ضد آب توسط رادو تبلیغ شد. هر دو مجموعه پیشگام جزییاتی بودند که می توانست در ساعت های اتوماتیک وجود داشته باشد. در هر سری ساعت های رادو علامت لنگر متحرک روی صفحه دیده می شد.

دهه ۱۹۵۰ موفقیت های بین المللی برای رادو به همراه داشت و این برند در سطح جهانی گسترش یافت. در این دوره محصولات رادو به بیش از ۶۱ کشور دنیا رسید. انتشار Dia Star در سال ۱۹۶۲ آغاز دوره جدیدی برای رادو بود. در این مدل مستحکم، مواد جدید با مد روز ترکیب شده بود. این برند در استفاده از فلز سخت و شیشه یاقوت کبود پیشگام شد و دیا استار به عنوان اولین ساعت ضد خش رادو معرفی شد.

ساخت ساعت های بادوام و ضد خش الگوی تمام طراحی های رادو شد و این سنت بعد از ۶۰ سال همچنان ادامه دارد. در طول دو دهه بعد، رادو نام خود را در لیست مبتکران استفاده از مواد اولیه جدید تثبیت کرد. در دهه ۸۰ ساعت رادو انتگرال توسط این برند معرفی شد. این اولین ساعت سرامیکی بود و بعدها این ماده توسط بسیاری از ساعت سازان مورد استفاده قرار گرفت. در حال حاضر برند رادو بدون تزلزل در تعهد خود به نوآوری، با دستگاه های پیشرفته، بهبود مواد و حفظ زیبایی توانایی های منحصر به فردی در صنعت ساعت سازی ارائه می دهد و همیشه سعی می کند یک قدم جلوتر بماند.

برای خرید انواع ساعت به فروشگاه سایت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید