ساعت زنانه یکی از پرطرفدارترین اکسسوری های بانوان به شمار می‌رود. این روزها تنوع طرح و رنگ در ساعت های مچی زنانه آنقدر بالاست که با اندکی جستجو میتوان ساعت متناسب با هر سلیقه ای را یافت. در میان ساعت های موجود در بازار، اگرچه ساعت زنانه با صفحه دایره ای بیشتر رایج است، صفحه های بیضی، مربع، مستطیل و … نیز به طور گسترده ای تولید و عرضه می شوند.

انواع ساعت زنانه

بند ساعت زنانه در انواع استیل، چرم، پارچه ای و سیلیکونی موجود است. برخی از ساعت های زنانه با دستبند همراه ست می‌شوند و ترکیبی جذاب بر روی دست ایجاد می‌کنند. استفاده از نگین، رنگ های درخشان و اکلیل بر روی ساعت های زنانه بسیار رایج است. در میان انواع رنگ هایی که برای ساعت زنانه به کار برده می‌شود، رنگ های طلایی، نقره ای، رزگلد و صورتی از سایر رنگ ها پرطرفدارتر هستند.

ساعت زنانه در استایل های گوناگونی طراحی می‌شود. ساعت های رسمی، اسپرت، لوکس و کژوال از جمله طراحی هایی هستند که در ساعت زنانه به کار برده می‌شوند. ساعت ها را از نظر نحوه قفل شدن می‌توان به چند دسته تقسیم کرد. برخی ساعت ها دارای قفل فشاری و یا کلیپسی هستند. این نوع قفل ها معمولا ساده ترین انواع قفل بند ساعت به شمار می‌روند و در ساعت هایی با بند استیل به کار برده می‌شوند. ساعت های دارای پین بند هم باز و بسته شدن آسانی دارند. بندهای کلاسیک نیز همچنان در شمار زیادی از ساعت ها به چشم می‌خورند. در ساعت هایی با بند پارچه ای و طراحی فانتزی، ممکن است هیچ گونه قفلی تعبیه نشده باشد و صرفا با گره زدن بند ساعت، آن را روی مچ دست سوار می‌کنند.

خرید ساعت زنانه از فروشگاه دیجی کوک

اگر به دنبال ساعتی با کیفیت و با قیمت مناسب هستید، فروشگاه دیجی کوک بهترین گزینه ها را برای شما گرد هم آورده است. با خرید از فروشگاه آنلاین دیجی کوک علاوه بر اینکه با طیف گسترده از ساعت مواجه خواهید بود، هر محصولی را که انتخاب کنید با قیمتی مناسب تر از همه جا خریداری خواهید کرد.