صرف نظر از اینکه زوجی جوان هستید یا سال ها از پیوند مشترکتان میگذرد، خرید ساعت ست یکی از لذت بخش ترین کارهایی است که میتوانید با همسرتان تجربه کنید. خرید ساعت ست نه تنها به لحاظ ظاهری روی جذابیت استایل شما و همسرتان تاثیر گذار خواهد بود، بلکه نزدیکی شما به یکدیگر را نمایان میسازد.

انواع ساعت ست

ساعت ست مردانه و زنانه را می توان از جهت امکانات، نوع بند، طراحی صفحه و نوع عملکرد طبقه بندی کرد. از لحاظ امکانات ساعت ست می تواند همچون سایر ساعت ها دارای قابلیت نمایش تاریخ، کرنومتر و آلارم باشد. از جهت نوع و جنس بند نیز هیچ تفاوتی در ساعت ست و ساعت های جداگانه وجود ندارد. بندهای چرمی، استیل، فلزی و جیر پرطرفدارترین بندهایی هستند که در ساعت ست مورد استفاده قرار میگیرند. قفل بند نیز ممکن است از نوع کلیپسی، پین دار، مغناطیسی یا قفل های ضامن دار معمولی باشد.

راهنمای انتخاب ساعت ست

معمولا خرید ساعت ست نیاز به صرف دقت و وسواس بیشتری دارد. وقتی شما به تنهایی برای خود ساعت انتخاب می کنید، تنها علایق خودتان را در نظر میگیرید. اما در هنگام خرید ساعت ست باید احتیاجات و علایق همسر خود را نیز در انتخابتان اعمال کنید. هنگام خرید ساعت ست بیشتر جنبه ظاهری مطرح است تا مقاومت و دوام ساعت در برابر شرایط سخت. اگرچه بسیاری از ست های زنانه و مردانه در نوع ضد آب و با شیشه های مقاوم نیز تولید می شوند.

با وجود اینکه ساعت ست مردانه و زنانه در انواع دیجیتال و عقربه ای ساخته می شود، در خرید این نوع ست ها معمولا ساعت های عقربه ای بیشتر مورد توجه قرار می گیرند. ساعت های ست معمولا در طراحی و رنگ عینا شبیه به هم هستند و تنها تفاوت آنها به ابعاد مربوط می شود. به همین دلیل اصولا رنگ هایی برای اینگونه ساعت ها استفاده می شود که هم برای بانوان و هم آقایان کاربرد داشته باشد. طراحی صفحه، شکل زمینه ساعت، جنس بدنه و شیشه از عوامل دیگری هستند که باید با سلیقه هر دو طرف همخوانی داشته باشند.

خرید ساعت ست از فروشگاه آنلاین دیجی کوک این امکان را برای شما فراهم می کند تا از میان گستره وسیع ساعت های موجود، از محصولی با کیفیت و مقرون به صرفه بهره مند شوید.