ساعت مردانه از جمله اکسسوری هایی است که علاوه بر کارایی بالا، تاثیر به سزایی در استایل و آراستگی ظاهری آقایان دارد. ممکن است تصور کنید که با روی کار آمدن مچ بند و ساعت هوشمند، ساعت مردانه جایگاه خود را در میان مردم از دست داده. این در حالی است که استایل خاص و منحصر به فرد ساعت های معمولی باعث شده که این ساعت ها همچنان طرفداران بسیاری داشته باشند.

اغلب افراد برای موقعیت های مختلف ساعت های گوناگونی را در نظر می‌گیرند. بنابراین حتی اگر دارای ساعت هوشمند هستید، بهتر است در نظر داشته باشید که ساعت مردانه معمولی با برخی از ست ها همخوانی و سازگاری بیشتری ایجاد می‌کند.

انواع ساعت مردانه

ساعت مردانه را میتوان از جهت شکل ظاهری در دسته های رسمی و اداری، کلاسیک، کژوال، اسپرت و لوکس (لاکچری) تقسیم بندی کرد. این ساعت ها با بند های استیل، سیلیکونی، چرم، پارچه و جیر تولید و عرضه می شوند و در انواع رنگ ها و طرح ها موجود هستند.

اگرچه ساعت های معمولی به اندازه ساعت های هوشمند قابلیت های گوناگون ندارند اما به جز نشان دادن زمان امکانات دیگری هم دارا هستند. برخی از ساعت های مردانه می‌توانند تاریخ و روز هفته را نشان دهند. امکان تنظیم تایمر، stopwatch و آلارم نیز در برخی از ساعت های مردانه وجود دارد.

ساعت مردانه ضد آب نوع دیگری از ساعت است که در هنگام برخورد با آب نیازی به باز کردن آن از دست وجود نخواهد داشت. اعمال استانداردهای نظامی مقاومت در برابر آب، حتی امکان شنا کردن با ساعت ها را نیز فراهم می‌کند.

خرید ساعت مردانه از دیجی کوک

برای خرید ساعت مردانه از فروشگاه های اینترنتی معمولا سه عامل از اهمیت بالایی برخوردار است: تنوع بالای محصولات، معتبر بودن فروشگاه و قیمت مناسب محصولات. فروشگاه دیجی کوک تمامی این موارد را در اختیار شما قرار خواهد داد. با خرید ساعت مردانه از فروشگاه آنلاین دیجی کوک، خریدی لذت بخش و مطمئن خواهید داشت.