در میان طیف گسترده ساعت های موجود در بازار، ساعت مردانه تک موتوره محصولی باب تبع ساده پسندان است. ساعت تک موتوره یکی از انواع ساعت های آنالوگ است که دارای کرنوگراف نمی‌ باشد. در طراحی این ساعت ها خبری از عقربه های ثانویه نیست و تنها عقربه های ساعت، دقیقه و ثانیه شمار مشاهده میشوند. البته ساعت مردانه تک موتوره ممکن است دارای نمایشگر روز هفته و تاریخ نیز باشد.

ساعت مردانه تک موتوره، متناسب با همه سلیقه ها

وقتی نام ساعت تک موتوره به گوش می‌رسد، برخی تصور می‌کنند که با محصولی کم قدرت و ضعیف روبرو هستند. این در حالی است که اغلب ساعت هایی که در بازار به فروش می‌ رسند از نوع تک موتوره هستند. تک موتوره بودن هیچ دلیلی بر ضعف ساعت به شمار نمی‌ رود. بلکه ساعت های تک موتوره نیز می‌توانند سال ها دوام و کیفیت اولیه خود را حفظ کنند.

ساعت های تک موتوره صفحات شلوغی ندارند. همین امر باعث می‌شود که اولا طراحی ساده تر و مینیمال تری داشته باشند. البته از طرفی دیگر، نبود عقربه های کرنوگراف در ساعت مردانه تک موتوره، جای مانور طراح برای پیاده سازی طرح ها و رنگ های بیشتر و خاص تر را افزایش می دهد. به همین دلیل است که معمولا ساعت هایی که دارای طراحی های منحصر به فردتری می باشند، از نوع تک موتوره هستند. ساعت مردانه تک موتوره، همانند انواع دیگر ساعت های موجود در بازار در انواع اسپرت، لوکس، کژوال، رسمی و اداری طراحی و عرضه می شود.

خرید ساعت تک موتوره از دیجی کوک

فروشگاه آنلاین دیجی کوک با ارائه انواع ساعت های تک موتوره با کیفیت و طول عمر مثال زدنی، بهترین فروشگاه برای تهیه محصول مورد نظر شما خواهد بود. اگر فردی خاص پسند هستید و میخواهید ساعتی به دست ببندید که دست کمتر کسی می توان مشاهده کرد، دیجی کوک انتخاب مناسب شماست.