کم تحرکی و اضافه وزن دو عامل خطرساز برای سلامتی اند که این روزها جمعیت زیادی از مردم با آن دسته و پنجه نرم می کنند. تهیه هر ابزاری که بتواند به نحوی شما را به پیاده روی و ورزش ترغیب کند می تواند عاملی برای رهایی از این عادات غلط زندگی به شمار رود.

گام شمار، یک مربی ورزش اختصاصی!

مهم ترین وظیفه گام شمار یا پدومتر این است که تعداد گام های پیموده شده را گزارش کند. اغلب گام شمارها توانایی محاسبه مسافت پیموده شده و همچنین کالری هایی که در هنگام پیمودن این مسیر سوزانده می شوند را نیز دارند. فرقی ندارد که ورزشکار حرفه ای باشید یا تازه کار. در هر صورت این محصول می تواند یک همراه همیشگی برای کنترل فعالیت های بدنی شما باشد.

البته قابلیت های گام شمار به همین جا محدود نمی شود. برخی از گام شمار ها می‌توانند فعالیت های ورزشی همچون شنا، دوچرخه سواری، ورزش های بدنسازی و مواردی از این قبیل را به طور جزئی کنترل کنند و حتی پیشنهادهایی برای انجام درست حرکات ورزشی بدهند. برای نمونه میزان فشاری که در هنگام پدال زدن دوچرخه سواری وارد می‌شود یا میزان عقب کشیدن دست در هنگام کرال سینه از موارد جالبی هستند که این دست از گام شمار ها می توانند کنترل نمایند.

خرید بهترین ها از دیجی کوک

در صورتی که قصد دارید رژیم بگیرید یا به سلامت جسمانی خود اهمیت می‌دهید، تهیه این محصول را جزو اولویت های خود قرار دهید. این وسیله ظاهری همچون مچ بند و ساعت هوشمند دارد و حتی در بسیاری از قابلیت ها نیز با آنها مشترک است. با این حال قیمت ارزان تر آن سبب می‌شود که همواره مشتریان خاص خود را داشته باشد. در صورتی که قصد خرید گام شمار دارید، فروشگاه دیجی کوک با عرضه انواع گام شمار این امکان را برای شما فراهم آورده تا به صورت اینترنتی و در کوتاه ترین زمان ممکن بتوانید از محصول مورد نظر خود بهره مند شوید.

هیچ محصولی یافت نشد.