هدفون، هدست و هندزفری اصطلاحاتی هستند که اغلب برای توصیف انواع مختلف دستگاه‌های صوتی که روی گوش یا داخل گوش مورد استفاده قرار می‌گیرند به کار برده می‌شوند. در اینجا چند تعریف کلی و تفاوت بین آنها وجود دارد:

هدفون: اصطلاحی است که برای دستگاهی که دارای دو درایور (بلندگو) است که با یک هدبند به یکدیگر متصل شده و روی سر قرار می‌گیرند. همچنین به عنوان یک اصطلاح عمومی استفاده می‌شود که دستگاه‌های مختلفی را شامی می‌شود. هدفون‌ها را می‌توان به دو دسته هدفون‌های روی گوش و هدفون‌های داخل گوش تقسیم‌بندی کرد. این دسته بندی بر اساس این است که هدفون‌ها روی گوش چگونه قرار می‌گیرند.

هدست: هدست‌ها معمولا برای مقاصد ارتباطی مانند تماس‌های تلفنی، بازی یا جلسات آنلاین استفاده می‌شوند. هدست‌ها همچنین می‌توانند روی گوشی یا توی گوش و همچنین سیمی یا بی سیم باشند.

ایرباد: اصطلاحی است که برای دستگاه کوچکی که مستقیما در مجرای گوش قرار می گیرد استفاده می‌شود. این دستگاه‌ها به عنوان هدفون های داخل گوش یا مانیتور داخل گوش (IEM) نیز شناخته می‌شوند. ایربادها معمولا قابل حمل‌تر و ظریف‌تر از هدفون هستند، اما ممکن است کیفیت صدا یا عایق‌بندی نویز یکسانی را ارائه ندهند. هدفون ها همچنین می‌توانند میکروفون داشته باشند یا خیر.

هندزفری: اصطلاحی است که برای دستگاهی استفاده می‌شود که می‌تواند بدون استفاده از دست استفاده شود، مانند ایرباد یا هدفون بی‌سیم. دستگاه‌های هندزفری اغلب با تلفن‌های هوشمند یا دستگاه‌های دیگر از طریق فناوری بلوتوث جفت می‌شوند. دستگاه‌های هندزفری برای موقعیت‌هایی که کاربر باید دست‌های خود را آزاد نگه دارد، مانند رانندگی، کار یا ورزش، راحت و ایمن هستند.

خرید هدفون، هدست و هندزفری از دیجی کوک

می‌توانید انواع هدفون، هدست و هندزفری را با بهترین قیمت به صورت آنلاین در سایت دیجی کوک سفارش داده و در کمترین زمان آن را تحویل بگیرید. خرید شما به صورت کاملا آنلاین خواهد بود.

در صورت نیاز به خرید عمده، کافی است تا با تلفن‌های ما تماس بگیرید.