فروشگاه نیوی فورس

برند نیوی فورس

فروشگاه نیوی فورس

فروشگاه نیوی فورس در ایران هم اکنون فعال است و این خبر قطعا برای طرفداران این برند بسیار مسرت بخش است. شعار نیوی فورس وجود پرسنالیتی و دوام در تولیداتش است و به خوبی توانسته آن را محقق کند، بنابراین افراد بسیاری در جهان و البته ایران به دنبال خرید ساعت های آن هستند.

فروشگاه نیوی فورس کجاست؟

شاید هنگامی که آقای یانگ جوان کارخانه ساعت سازی نیوی فورس را سال 2012 در گوانژو چین پایه ریزی کرد، هیچ گاه تصور نمی کرد در کمتر از 10 سال محصولاتش به شهرت جهانی برسند. البته با توجه به آن که این کارخانه همواره در راه تولید کالای با کیفیت اما قیمت پایین پیشگام است، رسیدن به این محبوبیت چندان دور از ذهن نبود. امروزه ساعت های نیوی فورس در تمامی کشورهای جهان فروش بسیار بالایی دارند و همه از داشتن آن ها راضی هستند.

بنا بود نیوی فورس تنها در کار تولید ساعت های نظامی ارزان قیمت و با دوام فعالیت کند، اما موج طرفداران این برند آنقدر قوی بود که راهی به جز تولید بیشتر و متنوع تر باقی نگذاشت. در حال حاضر فروشگاه های بسیاری در گوشه گوشه جهان ساعت های نیوی فورس را عرضه می کنند تا همگان بتوانند از داشتن ساعتی با ویژگی های منحصر به فرد اما قیمت مناسب برخوردار شوند. نیوی فورس در ایران نیز آرام آرام پا نهاده است و افراد بسیاری به دنبال خرید این ساعت های درجه یک و ایده آل هستند.

درست است که ساعت های نیوی فورس توسط برخی فروشگاه ها ارائه می شوند اما به جرأت می توان گفت ما تنها جایی هستیم که دنیایی از محصولات این برند را به مخاطبان خود عرضه می کند. هدف ما راحتی و شادی شماست، از این رو با فروش محصولات نیوی فورس در دیجی کوک خرید این ساعت ها را برایتان سهل و آسان کرده ایم. در فروشگاه نیوی فورس ما می توانید انواع ساعت های کم نظیر این برند را با قیمت مطمئن و به صورت آنلاین تهیه کنید. شک نداشته باشید تنوع محصولات ما در ایران بی نظیر است.

خرید ساعت نیوی فورس

دیدگاهتان را بنویسید