برند اوماکس

برند اوماکس

برند اوماکس

برند اوماکس در سال 1946 در جنوا سوئیس به وجود آمد. Omax یک تجارت خانوادگی با سابقه و ارزش بالاست. این برند 70 سال پیش به عنوان یکی از ساعت سازان پیشرو در جهان شناخته می شد، حتی در دهه 70 میلادی اوماکس به صادراتی ترین برند ساعت سوئیس تبدیل شد.

درباره برند اوماکس

نام کامل شرکت اوماکس Montres Omax S.A است. این برند در تمامی مراحل طراحی و تولید هر قطعه تجربه و اصالت ریشه دار خود را با سبک های امروزی ترکیب می کند، همین موضوع سبب شده است که اوماکس جایگاهش را به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در کلاس کاری خود حفظ کند. این شرکت سالانه 10 میلیون قطعه در سراسر جهان به فروش می رساند (ساعت یا قطعات مربوط به ساعت).

اوماکس از همان روز اول کیفیت و طراحی زیبا را مد نظر قرار داد. این ویژگی ها را می توان در سری ساعت های اتوماتیک و خود-سیم پیچ Spaceman مشاهده کرد. این ساعت در سال 1947 توسط یکی از طراحان برجسته آن زمان، Andre le Marquand خلق شده است. این ساعت در آن دوره پیشگام طراحی جدید در ساعت شد. در اوماکس مفهوم طراحی با مدل های خاص در محصولات دیگری همچون ساعت Jump Hour ادامه یافت.

به عنوان یک برند نوآور و پیشرو، اوماکس مجددا سازمان خود را در سال 1995 تأسیس کرد. این بار ساعت سازی از سوئیس به ژاپن و هنگ و کنگ منتقل شد و این برند همکاری تازه ای را با شرکت ژاپنی سیکو اپسون بنا نهاد. سیکو به عنوان مبتکر ساعت های باطری خور شناخته می شود و این همکاری به منزله حرکت اوماکس به سمت تولید ساعت های کوارتز بود. این موضوع آغاز عصر جدیدی هم برای اوماکس و هم برای ساعت جهان بود.

کسانی که ارزش تجارت ساعت را می شناسند قدر اوماکس را می دانند. برند اوماکس از ابتدا مورد اعتماد و اعتبار کاربران، طراحان و کلکسیونرها قرار گرفته است. اوماکس یکی از معدود برندهایی است که با مجموعه Spaceman در جشنواره هنرهای مدرن نیویورک به نمایش گذاشته شد. این مجموعه هنوز هم مورد علاقه کلکسیونرهاست و جز اسطوره های ساعت به شمار می رود. در حال حاضر نیز اوماکس یک برند محبوب است و با ظریف ترین و قوی ترین محصولات به کار خود ادامه می دهد.

برای خرید بهترین ساعت ها، به فروشگاه سایت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید