برند سرجیو تاچینی

برند سرجیو تاچینی

برند سرجیو تاچینی

برند سرجیو تاچینی (Sergio Tacchini) یک برند ورزشی ایتالیایی است که توسط تنیس بازی معروف با همین نام، در سال 1966 به وجود آمد. هم زمان با راه اندازی، این برند مجموعه دی ان ای تنیس را ایجاد کرد. سرجیو تاچینی خیلی زود به خاطر کیفیت و مدل لباس هایش مورد توجه ورزشکاران و ورزش دوستان قرار گرفت.

برند سرجیو تاچینی، آنچه برای برنده شدن نیاز دارید

این برند خیلی سریع با چشم انداز نوآورانه و حرفه ای خود در دهه 70 بین المللی شد. محصولات این برند با بیش از 50 سال شهرت جهانی مورد توجه بسیاری از قهرمانان تنیس و ورزشکاران رشته های دیگر همچون کایاک، فرمول1 و گلف قرار گرفته است. از بین آن ها می توان به نواک جوکوویچ، جیمی کانرز، ایلیه ناستاسه، پت کش، جان مک انرو و … اشاره کرد. ورزشکارانی که سرجیو تاچینی را ترجیح می دهند قهرمانانی پرانرژی هستند که به کیفیت زندگی خود اهمیت می دهند، انجام ورزش را دوست دارند؛ مد را دنبال می کنند و آن را با زندگی روزمره خود تطبیق می دهند.

مجموعه ساعت های سرجیو تاچینی بسیار با کیفیت هستند. آن ها بر هویت برند که سبک اسپرت در لوازم جانبی است، تأکید دارند. این ساعت ها توسط گروه دنیل کلین تولید و به سراسر جهان فروخته می شوند. مجوز این برند برای تولید ساعت در سال ۲۰۱۴ به گروه دنیل کلین اعطا شده است. سرجیو تاچینی اولین برند ایتالیایی در دنیای ورزش است، آن ها از ورزش تنیس الهام گرفته اند و می خواهند بازار ساعت های مچی را در دنیای مد ورزشی رهبری کنند.

سبک ایتالیایی، طراحی خاص و ظرافت ویژگی اصلی برند سرجیو تاچینی است. شعار این برند آن است که تاریخ ما قدرت ماست، ما در سیستمی که برنده ها شبیه دیگران به نظر می رسند؛ متفاوت هستیم. این شعارها در واقع موتور حرکت این شرکت است. این برند از نظر ارتباطی نیز بسیار قوی عمل می کند و با بازاریابی فوق العاده می خواهد مطمئن شود که همه طرفداران ساعت های اسپرت و مد روز، به این محصول با قیمتی مقرون به صرفه دسترسی داشته باشند.

تجربه خرید بهترین ساعت مچی در فروشگاه دیجی کوک.

دیدگاهتان را بنویسید