ساعت ارزان و با کیفیت

ساعت ارزان و با کیفیت

ساعت ارزان و با کیفیت

خرید ساعت ارزان با کیفیت مطلوب، رویایی است که امروزه می توان به آن دست یافت. این نگرش که یک ساعت با قیمت پایین، بی کیفیت خواهد بود؛ نگرشی فریبنده است که از طریق بازاریاب ها در سطح جامعه گسترش پیدا کرده است. خوشبختانه تعدادی از برند های معروف وجود دارند که ساعت های با کیفیت را با قیمت مقرون به صرفه در اختیار خریدان قرار می دهند. شناخت این برند ها برای هر فرد علاقه مند به دنیای ساعت ضروری است.

برندهای معروف ساعت ارزان و با کیفیت

ساعت اسکمی (Skmei): ساعت اسکمی برای اولین بار در سال 2010 در کشور چین به عنوان یک برند مقرون به صرفه تأسیس شد. مانند بسیاری از شرکت های نوظهور ساعت مچی، طراحان ساعت اسکمی، الگوی طراحی بسیاری از ساعت های خود را از برند های معروف دنیا گرفتند. این ساعت ها ظاهری شبیه به ساعت های گران قیمت و معروف داشتند ولی با قیمت مناسبی به فروش می رسیدند.

این شرکت در ابتدا زیر نظر شرکت کاسیو (Casio) فعالیت می کرد، اما به مرور زمان فعالیت های خود را گسترش داد و به خود هویتی جدا بخشید. اکنون برند اسکمی ساعت هایی با طیف وسیعی از طرح ها، رنگ ها و مدل ها را با کیفیت عالی و قیمت مناسب به بازار عرضه می کند.

برای اطلاع بیشتر: ساعت اسکمی ارزان

ساعت نیوی فورس (Naviforce): نیوی فورس غول نسبتا نو پیدای ساعت مچی، در سال 2012 توسط آقای یانگ در کشور چین تأسیس شد. این فرد علاقه بسیاری به ارتش و تجهیزات نظامی داشت. علاقه او به حیطه ساعت سازی منتقل شد و سرانجام نیوی فورس متولد گشت.

نیوی فورس محصولات خود را با استحکام و کیفیت بالا می سازد و با عنوان ساعت ارزان در اختیار مشتریان قرار می دهد. این شرکت با نوآوری هایی که در تولیدات خود به خرج داده، همیشه مورد تحسین قرار گرفته است. اکنون این شرکت به الهام بخش تعداد زیادی از شرکت های ساعت سازی، در سطح جهان تبدیل شده است.

برای اطلاع بیشتر: ساعت نیوی فورس ارزان

برای خرید بهترین ساعت های ارزان قیمت به فروشگاه دیجی کوک مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید


شما این محصول را به سبد خرید اضافه کرده اید: