واچ فیس ساعت هوشمند

واچ فیس ساعت هوشمند

واچ فیس ساعت هوشمند

واچ فیس، طرح ساعتی است که هنگام روشن کردن ساعت هوشمند، روی نمایشگر نشان داده می شود. در برخی از واچ فیس ها علاوه بر نمایش ساعت، امکان نمایش تاریخ، روز هفته، وضعیت آب و هوا و نوتیفیکیشن اپ های گوناگون نیز وجود دارد. بنابراین، واچ فیس علاوه بر نقشی که در بهبود ظاهر ساعت ایفا می کند، سرعت کار با ساعت را افزایش می دهد.

تنوع در واچ فیس یکی از امکاناتی است که هر ساعت هوشمندی دارا می باشد و به کمک این امکان، می توان ساعت را در ایده آل ترین حالت ممکن شخصی سازی کرد. به علاوه تعویض واچ فیس ساعت هوشمند، احساس تازه ای در کاربر به وجود می آورد و از تکراری و خسته کننده شدن آن جلوگیری می کند.

واچ فیس ساعت هوشمند را خودتان طراحی کنید!

هر ساعت هوشمند با چند واچ فیس ثابت ارائه می شود. اما گاهی اوقات همه واچ فیس های یک ساعت مورد پسند شما واقع نمی شوند. حتی ممکن است پس از استفاده طولانی از ساعت، تمایل پیدا کنید که تغییری در ظاهر ساعتتان پدید آورید. در برخی از اسمارت واچ ها می توان واچ فیس های جدید دانلود کرده و از طریق اپ اتصال ساعت به گوشی، آن ها به ساعت افزود. اما علاوه بر این مورد، اپلیکیشن هایی طراحی شده اند که امکان طراحی واچ فیس را نیز فراهم می کنند.

به کمک این اپلیکیشن ها می توانید تک تک اجزای واچ فیس را مطابق سلیقه خود انتخاب کنید. این اپلیکیشن ها معمولا امکان افزودن امکانات جالب توجه دیگری علاوه بر ساعت را نیز برای شما فراهم می کنند. مثلا به کمک آن ها می توانید ویجت ها و میانبر های گوناگون نیز بر روی واچ فیس قرار دهید.

واچ فیس ساعت هوشمند

لازم به ذکر است که هر کدام از اپلیکیشن های طراحی واچ فیس، تنها با چندین برند و مدل خاص از ساعت های هوشمند سازگاری دارند. دو اپلیکیشن Face Watch Facer و WatchMaker Watch Face اپلیکیشن هایی برتر در این زمینه هستند که با برخی از اسمارت واچ های اندرویدی مانند ساعت های ال جی و سامسونگ و همچنین اپل واچ همخوانی دارند.

جهت خرید جدیدترین اسمارت واچ ها به بخش فروشگاه سایت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید