برند ویولت

برند ویولت

برند ویولت

برند ویولت (violet) یک برند ژاپنی است که توسط دو طراح معروف به نام های Kiomi و Otanabe در سال 1991 تأسیس شد. ویولت نام تجاری معروفی در خاورمیانه، آسیای جنوب شرقی و اروپا است.

درباره برند ویولت

ژاپنی ها در کل دنیا به دقیق بودن معروف هستند. محصولات ژاپنی در جای جای این جهان طرفداران زیادی دارند و کاملا قابل اعتماد هستند. تمامی اقلام ساخت ژاپن کیفیت بالایی دارند و البته نسبت به نمونه های مشابه اروپایی دارای قیمت مناسب تری هستند. بی شک ساعت های ژاپنی نیز از این قاعده مستثنی نیستند. برندهای ژاپنی همچون سیتیزن، سیکو و کاسیو سال هاست در حوزه ساخت انواع ساعت فعالیت می کنند و بسیار نامدار هستند، بنابراین با اطمینان می توان گفت نام ژاپن نیز همچون سوییس می تواند پشتوانه محکمی برای خرید یک ساعت باشد.

ژاپنی ها اولین کسانی بودند که ساعت های کوارتز یا همان باطری خور را طراحی و روانه بازار کردند. این حرکت بزرگ به شدت بازار ساعت های لوکس و گران قیمت سوییسی را تحت تأثیر قرار داد و باعث شد خیل بیشتری از مردم بتوانند از ساعت های مچی مقرون به صرفه استفاده کنند. شاید به همین علت است که شرکت ساعت سازی ویولت نیز خیلی سریع توانست جای خود را در بازار تثبیت کند.

با وجود آنکه تنها سی و چندی سال از عمر شرکت ویولت می گذرد، اما آن ها توانسته اند محصولات خود را به کشورهای آسیایی و اروپایی صادر کنند. نام ویولت مترادف با زیبایی و ظرافت شده است. ساعت های ویولت ظاهر زیبایی دارند و از طراحی بسیار هوشمندانه و ظریفی برخوردار هستند. در حال حاضر ویولت در تولید انواع ساعت های مردانه، زنانه، اسپرت، کورنوگراف و … اهتمام می ورزد و مسیر پیشرفت خود را با سرعت هر چه بیشتر طی می کند.

هدف برند ویولت ساخت ساعت های بادوام، به روز و قیمت مناسب است و این را سرلوحه آینده خویش قرار داده است. به علاقه مندان به اکسسوری ساعت، توصیه می شود نام ویولت را به خاطر بسپارند زیرا قطعا در آینده چیزهای بیشتری از این برند ژاپنی خواهند شنید.

برای خرید جدیدترین ساعت مچی به فروشگاه سایت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید