ساعت مچی طرح خاص

ساعت مچی طرح خاص

ساعت مچی طرح خاص

ساعت مچی با طرح های معمول، انتخاب بیشتر مردم است. عمده خریداران ساعت هایی را می خرند که به صورت روزانه و بدون جلب توجه بیش از حد دیگران از آن استفاده کنند. طرح های خاص و جدید اغلب با تعداد کم در هر مدل مونتاژ می شوند، اما باید پذیرفت یک ساعت با طرح خاص و برندی معتبر می تواند برای هر خریداری وسوسه کننده باشد. هر کدام از ما گاهی مواقع ممکن است ساعتی با طرح خاص و غیر معمول را برای خرید انتخاب کنیم.

چه عواملی طرح ساعت مچی را خاص می کند؟

برخی از ساعت ها با نوشتن اعداد بر روی صفحه به شکل وارونه تلاش می کنند تا نحوه نمایش زمان را دوباره مفهوم سازی کنند. حتی ممکن است جهت چرخش عقربه ها نیز وارونه باشد. تعدادی دیگر از ساعت ها نیز با یک توربیلون (Tourbillon) سه محور بسیار پیچیده و شبیه به یک شی فرا زمینی طراحی می شوند. طرح کهکشان و ستاره نیز در صفحه نمایش ایده جالبی است. ساعت هایی که به جای حرکت عقربه، سیاره ها در آن چرخش می کنند.

در سال 1967 یک ساعت آسیب دیده از تصادف خودرو، الهام بخش طراحان ساعت شد. اسکلت تصادفی (Crash Skeleton) نوع خاصی از طراحی ساعت بود که ایده آن از ساعت باقی مانده از تصادف گرفته شد و امروزه بسیار مورد توجه است. چیزی که این ساعت را منحصر به فرد می کند، ظاهر شکسته و له شده آن است.

ساعت هایی که شبیه رادار هواپیما طراحی می شوند، با طرح و رنگ خاص صفحه نمایش؛ از بقیه ساعت ها متمایز شده اند. افراد با هر بار نگاه کردن به این ساعت ها احساس بودن در کابین خلبان یک هواپیمای مسافربری یا جنگی را خواهند داشت. ساعت های مچی سه بعدی با استفاده از شیشه های استوانه ای شکل نیز بسیار جالب و کاربردی هستند زیرا امکان درست خواندن ساعت از زاویه مایل را فراهم آورده اند.

قیمت ساعت مچی با طرح غیر معمول

عوامل متعددی در تعیین قیمت یک ساعت مچی موثر هستند. به همین دلیل بازه قیمت ساعت مچی با طرح خاص از کشوری به کشور دیگر بسیار متنوع خواهد بود. در اینجا سعی می شود تا به بررسی هزینه این نوع ساعت ها با واحد پولی دلار پرداخته شود.

به نظر می رسد 70 دلار پایین ترین قیمت ممکن برای ساعت با طرح خاص است. به دشواری می توان ساعتی با این قیمت را پیدا کرد. اگر کمی قیمت را بالا ببریم تنوع ساعت ها نیز بیشتر می شود. بالاترین قیمت ساعت با طرح خاص در حدود 1.5 میلیون دلار است! این ساعت بسیار گران قیمت است و تنها برای عده کمی امکان خرید آن وجود دارد.

اگر شما از طرح های رایج و احتمالا تکراری ساعت خسته شده اید و قصد دارید ساعتی منحصر به فرد بخرید، به شکل معقول هزینه کنید و حتما به برند آن توجه کنید. انتخاب ساعت های مچی با طرح های خاص و برندی ناشناس احتمالا در آینده برای شما پشیمانی به همراه خواهد داشت. برند های متفرقه بیشتر انرژی خود را صرف طراحی ظاهر زیبا ساعت می کنند و به کیفیت آن توجه چندانی ندارند. اگر به دنبال ساعت های مچی شیک و با کیفیت و با طراحی خاص هستید، دیجی کوک با انواع ساعت های خاص برندهای معتبری همچون اسکمی در خدمت شماست.

جهت خرید انواع ساعت به فروشگاه سایت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید