مکالمه بلوتوثی در ساعت هوشمند

مکالمه بلوتوثی در ساعت هوشمند

مکالمه بلوتوثی در ساعت هوشمند

با آپشن مکالمه بلوتوثی در ساعت هوشمند تا چه حد آشنایی دارید؟ آیا می دانستید با داشتن یک ساعت می توانید پاسخگوی مکالمات خود باشید، بدون آنکه نیاز به استفاده از گوشی باشد؟ ماجرا برایتان جالب شد؟ پس با ادامه این مطلب همراه باشید تا اطلاعات بیشتری کسب کنید.

آشنایی با آپشن مکالمه بلوتوثی در ساعت هوشمند

اسمارت واچ ها یکی از بهترین گجت هایی هستند که طی سال های اخیر به بازار عرضه شده اند. تجهیزات الکترونیک جالبی که هر سال آپشن های متنوعی به آن ها اضافه می شوند. اکثر ساعت های هوشمند گام شمار، اعلان آب و هوا، نمایش نوتیفیکیشن های شبکه های اجتماعی، قطب نما و … را دارند، اما قابلیت تماس تلفن در همه اسمارت واچ ها وجود ندارد.

ساعت های هوشمند از طریق بلوتوث به گوشی متصل می شوند. هنگامی که شخصی با تلفن همراه شما تماس می گیرد، می توانید نام او را بر صفحه ساعت مشاهده کنید و با یک لمس ساده از طریق ساعت پاسخگو باشید. این آپشن کمک می کند در مکان های شلوغ مجبور نباشید گوشی را از کیف خارج کنید یا مدت طولانی کیف خود را برای یافتن گوشی جست و جو کنید؛ چه بسا که تماس نیز از دست برود.

با استفاده از آپشن مکالمه بلوتوثی در اسمارت واچ، شارژ باطری موبایل دیرتر تمام می شود و این یعنی افزایش طول عمر گوشی. مکالمه با ساعت در هر حالتی حتی ورزش کردن نیز به راحتی انجام می شود، کافی است اندکی دست خود را به دهان نزدیک کنید و صحبت کنید، قطعا نگرانی از بابت افتادن آن نخواهید داشت؛ زیرا ساعت روی مچ دست شما محکم بسته شده است.

اگر مایلید از آپشن مکالمه بلوتوثی در ساعت هوشمند استفاده کنید باید پیش از خرید نهایت دقت را به کار ببرید، زیرا تمامی اسمارت واچ ها این قابلیت را ندارند. در فروشگاه آنلاین ما ساعت های هوشمند متنوعی با این قابلیت عرضه می شوند، کافی است مشخصات اسمارت واچ مورد نظر خود را مطالعه، انتخاب و به راحتی و خیلی مطمئن خرید کنید.

جهت مشاهده  جدیدترین ساعت های هوشمند، به بخش فروشگاه سایت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید