برند سیتیزن

برند سیتیزن

برند سیتیزن

برند سیتیزن یک برند معروف ژاپنی است که شرکت الکترونیکی آن مستقر در توکیوی ژاپن است. بازگشایی این کارخانه ساعت سازی به سال ۱۹۲۰برمی گردد. این شرکت علاوه بر تولید ساعت های معروف سیتیزن، بنیان گذار برند آمریکایی bulova نیز می باشد. سیتیزن به خاطر تولید لوازم الکتریکی‌ کوچک‌ همچون ماشین حساب نیز شهرت دارد.

درباره برند سیتیزن

از سال ۱۹۲۴ که CITIZEN اولین ساعت جیبی خود را روانه بازار کرد یک ایده ال و هدف عالی در این شرکت ارائه شد: ما ساعت هایی می سازیم که بخشی جدایی ناپذیر از زندگی مشتریان هستند. سیتیزن به شکل برندینگ امروزی در سال ۱۹۹۵ شکل گرفت و محصولاتش به خوبی به این ایده آل تجسم می بخشند. در حال حاضر سیتیزن به صورت هلدینگ اداره می شود و ساعت هایش محبوبیت بالایی در سراسر جهان دارند.

سیتیزن با ترکیب و اصلاح فناوری های روز دنیا، نقشی پیشرو در دنیای ساعت سازی بازی می کند. نوآوری های این برند همواره مشتریان را به وجد می آورد و چالش تولید ساعت ایده آل بعدی همچنان ادامه دارد. بد نیست بدانید که سیتیزن ابتدا یک وارد کننده و فروشنده ساعت های جیبی در ژاپن بود، اما در کنار آن یک موسسه تحقیقاتی به نام Shokosha داشت.

شوکوشا مصمم بود یک محصول ژاپنی در رقابت با ساعت های وارداتی بسازد و همانطور که گفته شد اولین ساعت جیبی خود را در سال ۱۹۲۴ روانه بازار کرد. این ساعت به عنوان اولین محصول بسیار باشکوه بود، اما هیچ نامی نداشت. شهردار توکیو نام Citizen یا همان شهروند را برایش برگزید به امید آنکه شهروندان بسیاری از این ساعت استفاده کنند.

طی سال های متمادی برند سیتیزن پیشرفت های فراونی داشته و محصولات خود را توسعه داده است. این برند از سال ۲۰۱۰ در زمینه تولید ساعت های مکانیکی (ساعت های بدون باطری) وارد شده و تولیدات موفقی در این زمینه داشته است. ساعت های کلاسیک تک موتوره و کورنوگراف سیتیزن جز ساعت های پرطرفدار به شمار می روند. برخی از محصولات این شرکت مجهز به کورنومتر با دقت بالا هستند.

در سال ۲۰۱۹ سیتیزن توانست دقیق ترین ساعت جهان را با دقت ±1 بسازد و غوغایی در این صنعت به پا کند. این برند در حال حاضر در زمینه تولید ساعت های هوشمند نیز فعالیت می کند و در این مورد نیز یکی از بهترین هاست.

برای خرید بهترین ساعت های مچی به فروشگاه سایت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید