ساعت اسکمی شیک

ساعت اسکمی شیک

ساعت اسکمی شیک

ساعت اسکمی شیک، عبارتی است که به ساعت های مد روز اسکمی اطلاق می شود، ساعت هایی که با تلاش زیاد توانسته اند جایگاه خود را در میان ساعت های ترند سال حفظ کنند. استفاده از فناوری های نوین، در نظر گرفتن ملاحظات زیست محیطی، کیفیت و دوام بالا با طراحی زیبای ظاهری از ویژگی های اصلی است که یک ساعت را به روز و شیک جلوه می دهد. شرکت اسکمی با در نظر گرفتن ویژگی های یاد شده و بسیاری از موارد دیگر، گام های مهمی برای موفقیت در تولید ساعت مطابق با مد روز برداشته است.

ویژگی های ساعت اسکمی شیک

شرکت اسکمی در تولیدات ساعت شیک، نیاز ها و سلایق مردان و زنان را در نظر گرفته است و هیچ برتری جنسیتی در این زمینه قائل نمی شود.

شیشه ساعت های اسکمی شیک، ضد خش و بسیار نازک ساخته می شود. صفحه نمایش ساعت های شیک اسکمی، برای بانوان و آقایان در مدل های مختلف گاها با رنگ بندی و نگین کاری شده هستند. بند این ساعت ها معمولا ظریف، ساده و بدون طرح های پیچیده و شلوغ طراحی می شود. جنس بندها اغلب چرمی با تنوع بالایی از رنگ می باشد. در مواقعی نیز جنس بند این نوع ساعت، آلیاژی از فولاد ضد زنگ با مس است که مانند بدلیجات درخشان منبت کاری شده، چشم نواز می نماید.

ساعت اسکمی مد روز، در ذیل ساعت های کلاسیک قرار می گیرد و گزینه بسیار مناسبی برای هدیه دادن به حساب می آید. جعبه زیبا و بسته بندی چشم نواز ساعت اسکمی، هدیه دادن این نوع ساعت را ساده تر کرده است. صفحه نمایش این طیف از ساعت ها به شکل دایره یا مستطیل طراحی می شود. خانم ها، با خرید این نوع ساعت در هزینه خود صرفه جویی می کنند؛ چرا که با خرید ساعت اسکمی شیک دیگر نیاز به خرید دستبند نخواهند داشت.

ساعت مد روز اسکمی معمولا از ویژگی های زیادی برخوردار است، هرچند متناسب با سلیقه طراح و سایر عوامل موثر در تولید، می تواند دستخوش تغییرات گسترده یا جزئی قرار گیرد.

برای خرید انواع ساعت اسکمی به فروشگاه سایت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید