برند تیسوت

برند تیسوت

برند تیسوت

برند تیسوت (Tissot) در ابتدا توسط تیم پدر و پسر، چارلز-فلیسین تیسوت و چارلز-امیل تیسوت تأسیس شد. تیسوت در سال 1853 در لو لوکل سوئیس فعالیت خود را آغاز کرد، اما در حال حاضر خارج از این شهر قرار دارد. در واقع سال 1853 برای تیسوت سالی تاریخی بود.

درباره برند تیسوت

در سال 1930 و در زمان رکود بزرگ، دو شرکت امگا و تیسوت متحد شدند و شرکت SSIH را تأسیس کردند. این شرکت مقدمه تشکیل برند سواچ شد که در حال حاضر از نظر مالی و صنعتی مسلط ترین شرکت ساعت سازی در سوئیس است. در همین سال تیسوت موفق شد اولین ساعت ضد مغناطیسی را بسازد، این ساعت یک شاهکار در صنعت ساعت سازی به شمار می رود.

طراحان رویاپرداز تیسوت هرگز راضی نمی شدند تنها به سنت ها پایبند باشند. هرگاه صحبت استفاده از مواد جدید در ساعت به میان می آید همواره تیسوت یک قدم جلوتر از بقیه است. آن ها اولین برندی بودند که در سال 1971 ساعت پلاستیکی را ساختند. اولین ساعت ساخته شده از سنگ یا RockWatch محصولی از تیسوت بود، به علاوه آن ها در سال 1988 اولین ساعت چوبی را تولید کردند.

امروزه استفاده از صدف مادر مروارید در ساعت سازی، به ویژه ساعت های گران قیمت رایج شده است؛ اما همیشه اینطور نبود، در حقیقت این تیسوت بود که اولین بار استفاده از این ماده را آغاز کرد و سایر تولید کنندگان آن را کامل تر کردند. دهه 1990 برای تیسوت زمان آزمایش بود. آن ها فناوری T-Touch را برای نخستین بار در سال 1999 منتشر کردند. از آن زمان تا کنون تیسوت به توسعه و بهبود فناوری ادامه داده است و این موضوع به نشانه بارز تیسوت تبدیل شده است.

امروزه برند تیسوت کاری بیشتر از تولید ساعت انجام می دهد. آن ها با رشته های مختلف ورزشی همکاری می کنند. تیسوت با استفاده از انواع سنسورها و کامپیوترهای دقیق، زمان سنج رسمی فدراسیون جهانی بسکتبال و اتحادیه ملی بسکتبال زنان و چندین جای دیگر است. ساعت های تیسوت قهرمانان تجمل و کیفیت هستند و برتری سوئیس در این زمینه را به جهانیان ارائه می دهند.

جهت خرید انواع ساعت به بخش فروشگاه سایت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید