برند اسپریت

برند اسپریت

برند اسپریت

برند اسپریت در زمینه مد فعالیت می کند و هدفش آن است که شما احساس خوبی را تجربه کنید. آن ها می خواهند وقتی محصولات اسپریت را می پوشید خوب و زیبا دیده شوید. Esprit یک برند بین المللی مد است که از سال ۱۹۶۸ تا کنون نشان دهنده استایل و کیفیت است. داستان شروع این برند عاشقانه و شیرین است.

داستان برند اسپریت

دو نفر به نام های داگ تامپکینز و سوزی راسل در جاده با هم آشنا شدند. داگ یک هیچهایکر بود و به صورت رایگان سواری سفر می کرد. سوزی او را در یک بزرگراه سوار کرد و تنها ۳ ماه بعد آن ها با هم ازدواج کردند. بعد از چند سال این زوج شرکت خود را با نام Esprit de corp یا نامی که مایلند با آن معرفی شوند، یعنی اسپریت، راه اندازی کردند.

اسپریت تنها یک شرکت مد نیست، بلکه آن ها در قبال کارکنان خود؛ مسائل اجتماعی و زیست محیطی احساس مسئولیت می کنند. به عنوان مثال این زوج خلاق ابتدا یک تولید کننده پنبه ارگانیک پیدا کردند و سپس کارخانه اسپریت را در نزدیکی همان راه اندازی کردند. اسپریت رنگارنگ، پر جنب و جوش و معتبر است. در سال ۱۹۸۰ یک عکاس ایتالیایی به نام الیور توسکانی، در آثارش از محصولات اسپریت، توانست به خوبی این موضوع را به تصویر بکشاند.

این برند کمپین افراد واقعی را به راه انداخت و به جای مدل های حرفه ای از افراد عادی برای نشان دادن محصولاتش استفاده کرد، در واقع اسپریت به جای زیبایی های بی نقص مردم را آنطور که هستند زیبا نشان می دهد. شاید هیچ برندی به اندازه اسپریت نسبت به مسائل اجتماعی متعهد نباشد، به عنوان مثال آن ها کمپین چه می کنی؟ را که موضوعش پیشگیری از HIV است، ایجاد کردند. اسپریت به دنبال مد آگاهانه است نه صرفا پوشیدن لباس.

اگرچه برند اسپریت در حوزه مد بیشتر با لباس های رنگی، کیف، کفش و … شناخته می شود، اما ساعت های آن نیز منحصر به فرد است. هر ساعت اسپریت به گونه ای ساخته می شود که گویا شخصیتی دارد، مهم تر آنکه ساعتی که شما می پوشید بیانیه ای درباره شخصیت شما خواهد داد. این برند در مورد برخورد با لوازم جانبی مردانه و زنانه فلسفه دقیقی دارد.

جهت خرید انواع ساعت به فروشگاه دیجی کوک مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید