برند امگا

برند امگا

برند امگا

اولین ساعت های برند امگا در سال ۱۸۴۸ توسط لوییس برانت در یک مغازه کوچک ساعت سازی در سوییس ساخته می شد. این ساعت ها ابتدا با نام تجاری Louis Brandt & Fil عرضه می شدند، محصولات کارگاه برانت تنها ۳۰ سال پس از شروع کسب و کار برای مشتریان در سراسر جهان شناخته شدند.

معرفی برند امگا

لوییس برانت در سال ۱۸۷۹ درگذشت. تا آن زمان کسب و کار وی به رونق متوسطی دست یافته بود. بعد از مرگ برانت، پسرانش سریع وارد عمل شدند تا رویای پدر برای توسعه ساعت سازی را تحقق ببخشند. آن ها موفق شدند اولین تولید انبوه خود را در سال ۱۸۸۵ عرضه کنند. این محصول لابرادور نام داشت و توانست خیلی زود خود را در دل دوستداران ساعت جای دهد. لازم به ذکر است، لابرادور یک ساعت جیبی بود.

در سال ۱۸۹۲ برادران برانت اولین ساعت مینت ریپیت را تولید کردند. این ساعت ها یکی از پیچیده ترین مکانیزم های مکانیکی را دارند. بعد از دو سال آن ها ساعت کالیبر ۱۹ خطی امگا را روانه بازار کردند. این محصول جذاب در آن زمان موج های قوی در صنعت ساعت سازی ایجاد کرد. محبوب شدن بالای این ساعت باعث شد که شرکت برانت نام خود را به نام محصول، یعنی امگا تغییر دهد.

در سال ۱۹۰۵ امگا (Omega) نقش زمان سنج رسمی در رویدادهای ورزشی سوییس را بر عهده گرفت. این برند در سال ۱۹۳۲ یکی از حیاتی ترین شراکت های خود را در زمینه زمان سنجی بدست آورد. آن ها در این سال به عنوان زمان سنج رسمی بازی های المپیک کالیفرنیا (لس آنجلس) انتخاب شدند. این همکاری تا به امروز ادامه دارد و امگا در بیش از ۲۰ المپیک زمان سنج رسمی بوده است.

ساعت speed master برند امگا روی دست اولین فضانوردی که به ماه رفت خودنمایی می کرد، حتی ناسا در سال ۱۹۷۰ این ساعت ها را به عنوان کورنوگراف رسمی برای مأموریت های فضایی آمریکا تثبیت کرد. جیمز باند معروف از دیگر شخصیت هایی بود که ساعت امگا استفاده می کرد. به هر صورت به نظر می رسد چه در سینما، رویدادهای ورزشی یا صنعت فضایی؛ امگا توانسته است به خوبی شهرت خود را به عنوان یکی از بهترین برندهای ساعت حفظ کند.

جهت خرید انواع ساعت ها به بخش فروشگاه سایت دیجی کوک مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید