برند اورینت

برند اورینت

برند اورینت

منشا برند اورینت به سال 1901 برمی گردد، زمانی که شوگورو یوشیدا مغازه اش را با نام «Yoshida Watch Shop» در توکیو افتتاح کرد. در سال 1912 یوشیدا تجارت خود را گسترش داد و شروع به تولید قاب طلا برای ساعت مچی کرد. در سال 1920 وی شرکت تویو توکی را به عنوان یک تولید کننده ساعت رومیزی تأسیس کرد.

داستان برند اورینت

در سال 1950 شرکت دیگری با نام Tama Keiki تأسیس شد و اولین ساعت مچی خود با نام New Orient را به تولید انبوه رساند. پس از موفقیت اولیه، این شرکت نام خود را به ساعت اورینت تغییر داد. در همان سال این برند ساعت Orient Star را معرفی کرد، این ساعت به سرعت در میان ساعت های لوکس محبوب به شهرت رسید. اورینت در مدت زمان کوتاهی توانست محصولات بی نظیر دیگری تولید کند. ارائه ساعت های با کیفیت، قابل دست یابی و با سبکی ماندگار، شعار این برند است.

ساعت دینامیک یکی دیگر از محصولات برجسته اورینت بود که در سال 1957 ساخته شد. در سال 1964 اورینت توانست اولین ساعت تقویم دار اتوماتیک را بسازد. ساخت اولین ساعت غواصی از دستاوردهای دیگر همین سال بود. در سال 1967 اورینت موفق شد نازک ترین ساعت مچی اتوماتیک را طراحی و تولید کند. این ساعت تقویم دار بود و تاریخ روز را نشان می داد.

در دهه 1970 بحران کوارتز بسیاری از ساعت سازان را به بن بست کشاند، در حالی که بسیاری برای تغییر محصولات خود با گزینه های ارزان قیمت باطری خور رقابت می کردند، Orient به ماموریت جهانی خود؛ یعنی ساخت ساعت هایی که از هر نظر با دوام باشند، پایبند بود. امروزه اورینت به ارزش های اصلی خود پایبند است و به تکمیل مهارت خود در زمینه ساخت ساعت های نفیس ادامه می دهد.

برند اورینت اکنون به طور کامل متعلق به شرکت Epson است و زیر نظر آن فعالیت می کند. Orient Watch به سنت افتخارآمیز خود وفادار است و به شعار اپسون یعنی غنی سازی جوامع و ارتباط با مردم از طریق ایجاد فناوری های دقیق پایبند است.

جهت خرید انواع ساعت مچی به بخش فروشگاه سایت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید