معرفی برند اسکمی

معرفی برند اسکمی

معرفی برند اسکمی

برند اسکمی (Skmei) در سال 2010 میلادی پایه ریزی شده است. البته این کارخانه از سال 2005 در ساخت انواع ساعت فعالیت دارد و 2010 سال معرفی این برند به دنیا است. پایگاه اصلی این شرکت در گوانژو چین می باشد، اما در حال حاضر شهرتی بسیار گسترده تر دارد؛ به طوری که نمایندگی های فروش ساعت اسکمی در جای جای دنیا دیده می شوند.

آشنایی با برند اسکمی

کارخانه ساعت سازی اسکمی در گوانژو چین مساحتی بالغ بر 8000 متر مربع دارد. در این مجموعه بیش از 200 کارمند به صورت مستقیم مشغول فعالیت هستند و یک تیم بازاریابی متشکل از 50 فرد حرفه ای بر کار فروش محصولات در سراسر دنیا نظارت دارند. محصولات اسکمی به عنوان یک برند معتبر در 200 کشور دنیا قابل رجیستری هستند و از هر نظر شناخته شده می باشند.

در حال حاضر این شرکت روزانه 1 میلیون ساعت مختلف تولید و روانه بازار می کند. این ساعت ها توسط نمایندگان فروش اسکمی در 160 کشور دنیا عرضه می شوند. ساعت های اسکمی در دنیا به شدت مورد پذیرش قرار گرفته اند، شما نیز می توانید یکی از این ساعت ها را تهیه کنید؛ مطمئن باشید خیلی زود بازخوردهای مثبت آن را خواهید دید.

برند اسکمی بیش از 3000 مدل مختلف ساعت تولید می کند. تقریباً در هر سبک و سیاقی می توان یک ساعت اسکمی پیدا کرد. ساعت های اسپرت، کلاسیک مردانه و زنانه، بچگانه، ساعت های هوشمند، مچ بندهای گام شمار و … همه و همه در تولیدات این برند به چشم می خورند. در حال حاضر نیز تولید ساعت های اتوماتیک را با کیفیت خوب و بالاترین عملکرد آغاز کرده است. تقریبا هرکس با هر سلیقه ای می تواند یکی از ساعت های اسکمی را انتخاب کند.

اسکمی قادر است تمامی مراحل تولید ساعت از طراحی گرفته تا مونتاژ را به صورت مستقل انجام دهد. محصولات متنوع این شرکت می توانند به خوبی نیاز بازارهای مختلف را برطرف کنند. برای اطمینان از کیفیت بالا و ضد آب بودن ساعت های اسکمی، تست های QC (کنترل کیفیت) و ضد آب بودن با پیشرفته ترین و دقیق ترین دستگاه ها انجام می شوند.

شعار اسکمی چیست؟

دقت، کیفیت، نوآوری، مشتری مداری و خدمات عالی شعارهایی است که برند اسکمی سرلوحه خود قرار داده است. اگر ساعت های اسکمی را از نمایندگانی مانند ما خریداری کنید می توانید از اصل بودن ساعت اطمینان خاطر داشته باشید. با استفاده از لیبل QR پشت ساعت نیز می توانید به اورجینال بودن آن پی ببرید. به طور کلی تمامی پرسنل اسکمی سخت مشغول کار و فعالیت هستند تا محصولی عالی و قابل قبول به دست مشتریان در سراسر جهان برسد.

جهت خرید ساعت اسکمی به بخش فروشگاه سایت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید