ساعت مردونه اسکمی

ساعت مردونه اسکمی

ساعت مردونه اسکمی

ساعت مردونه اسکمی، پایان جست و جوی هر مرد خوش سلیقه ای برای خرید ساعت خواهد بود. شرکت اسکمی توانسته است در بیش از 200 کشور دنیا جایگاه خود را تثبیت کند. رسیدن به این موفقیت نشان از تنوع زیاد و کیفیت بالای محصولات این شرکت دارد. تنوعی که با توجه به بازار ساعت مردانه کشور های مختلف دنیا، گسترده تر می شود. این ساعت ضمن حفظ پرستیژ مردانه آقایان، با دارا بودن ظاهری زیبا، امکان انجام فعالیت های روزانه، ورزشی و اداری را برای آنان فراهم می آورد. افراد با سلیقه های مختلف، ساعت مورد پسند خود را از میان مدل های مختلف ساعت های اسکمی پیدا خواهند کرد.

تنوع محصولات ساعت مردونه اسکمی

  • ساعت مچی ورزشی: این ساعت در ذیل ساعت های دیجیتال قرار می گیرد. ساعتی که دارای صفحه نمایش ال ای دی (LED) است و اندازه صفحه نمایش نسبتا بزرگی دارد. ساعت اسکمی مردونه با مدل ورزشی، دارای استاندارد های نظامی بوده و ضد آب است. کاربرد اصلی آن در مکان های غیر رسمی می باشد.
  • ساعت مچی آنالوگ – دیجیتال (Analogue – Digital): این ساعت دارای بند مشکی رنگ می باشد. صفحه نمایش این نوع ساعت ترکیب زیبایی از صفحه نمایش ساعت های آنالوگ با ساعت های دیجیتال است، یعنی زمان هم با عقربه ها و هم با اعداد دیجیتال نشان داده می شود. اغلب جنس بدنه و بند ساعت از پلاستیک است و شکل قاب ساعت، دایره ای و گرد طراحی شده است.
  • ساعت دیجیتال ساده: این نوع ساعت در برابر رطوبت مقاوم است و در صفحه نمایش مشکی رنگ خود اطلاعات مربوط به زمان را نشان می دهد. از این مدل ساعت می توان در مکان های نظامی استفاده کرد.
  • ساعت آنالوگ اسکمی: ساعت اسکمی مردونه از نوع آنالوگ، بسیار شبیه به ساعت های ساخت کشور ژاپن است. ضد آب است و اکثرا صفحه نمایشی سفید رنگ دارد. قاب پشتی ساعت از جنس فلز می باشد.
  • اسمارت واچ یا ساعت هوشمند: smart watch های دنیای اسکمی بسیار متنوع هستند.کامپیوترهای کوچکی که در قالب ساعت به مچ بسته می شوند و قابلیت نصب و اجرای انوع برنامه های کاربردی من جمله شبکه های اجتماعی، نرم افزارهای ضبط و پخش موزیک و ویدیو، اپ های سنجش سلامتی و… .

در دیجی کوک هر سلیقه ای که داشته باشید، مطابق با نیاز شما ساعت مردونه اسکمی با کیفیت بالا و قیمت مناسب وجود دارد. کافی است درسایت ما به مقایسه و بررسی محصولات بپردازید تا خریدی لذت بخش را تجربه کنید.

برای خرید ساعت مردونه اسکمی، به فروشگاه سایت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید