برند تراست

برند تراست

برند تراست

برند تراست از زمان تأسیسش در سال ۲۰۰۵ تا کنون، یک مأموریت مهم را دنبال می کند و آن هم ترویج اعتماد در اذهان بین المللی است؛ انتخاب نام تراست (به معنای اعتماد) نیز برگرفته از همین هدف است. آن ها قصد دارند در محصولات خود کیفیت و نوآوری را تقویت کنند.

درباره برند تراست

برندTrust معتقد است که یک‌ وظیفه مهم بر عهده دارد که نشان دهنده مسئولیت آن ها در قبال جهان است. وظیفه ای که قابل اعتماد بودن و وفاداری را ترویج می کند. ساعت های تراست توسط طراحان مشهور و مبتکر چند فرهنگی طراحی شده اند و به خوبی مأموریت این برند را انعکاس می دهند. این ساعت های سوییسی زیبا، بادوام و خلاقانه هستند و با استایل های مختلف ست می شوند.

شاید مایل باشید با مأموریت این برند نوپا اما جهانی آشنا شوید. مأموریتی که این شرکت برای خود تعیین کرده است و بر اساس آن خط مشی برند را تعیین می کند. مأموریت شرکت تراست، به عنوان یک شرکت طراح محور، ارائه احساسات و عواطف طراحان و برآورده کردن انتظار مشتریان است. آن ها این مأموریت را جدی می گیرند و قاطعانه تمام تلاش خود را برای ساخت آینده ای بهتر انجام می دهند. شاید به همین علت است که تراست با عمر کوتاهش توانست خیلی زود مطرح شود.

برند نوپای تراست در صنعت ساعت سازی حرف های زیادی برای گفتن دارد و محصولاتش نشان می دهد که با دنیای مد به خوبی آشنا است. طراحان تراست خلاقیت و نوآوری را سرلوحه کار خود قرار داده اند و بر این اساس طرح هایی جالب و کم نظیر ارائه می دهند. با توجه به اینکه ساعت های تراست ساخت سوییس هستند قیمت مناسبی نیز دارند. در واقع این برند قصد دارد از هر نظر رضایت دوستداران ساعت های مچی را فراهم کند.

برند تراست محصولات خود را در سه گروه مختلف ارائه می دهد. این گروه ها عبارتند از لوکس – فشن، رسمی و کلاسیک و ساعت هایی برای استفاده روزمره. با این تفاسیر می توان گفت تراست برای هر سلیقه ای قطعا یک ساعت مناسب و زیبا عرضه می کند.

برای خرید بهترین ساعت مچی به فروشگاه سایت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید