برند چروتی

برند چروتی

برند چروتی

برند چروتی یک برند بین المللی است که ظرافت و پیچیدگی جاودانه را تداعی می کند. در این برند اصالت ایتالیایی با زرق و برق پاریسی پیچیده شده است. نام کامل این شرکت چروتی 1881 (Cerruti 1881) است که تقریبا اشاره به سال تأسیس آن دارد.

سیر تا پیاز برند چروتی

آنتونیو چروتی، به همراه دو برادر و پسرعمویش شرکت چروتی را تأسیس کردند، کارخانه را خریدند و در ساحل رودخانه سروو (cervo) شروع به فعالیت کردند. شرکت چروتی امروزه نیز در همان مکان قرار دارد. آن ها به تولید جدی منسوجات نوآورانه و با کیفیت روی آوردند. خیلی زود کارخانه بزرگ شد و دستگاه های ریسندگی و بافندگی مدرن تری مورد استفاده قرار گرفت. کارخانه چروتی متشکل از چندین اتاق بزرگ بود که با انرژی برق روشن می شدند، اتفاقی که در آن زمان خیلی نادر بود.

در سال های بعد شرکت توسط سیلویو چروتی اداره می شد، اما به دلیل مرگ زودهنگامش پسر بیست ساله وی، یعنی نینو چروتی مدیریت مجموعه را به عهده گرفت. این انتخاب به یک نقطه عطف و سکوی پرتاب برای این برند تبدیل شد. نینو خیلی زود قدرت زیبایی شناسی و توانایی سازمانی منحصر به فردی از خود نشان داد که او را به یک نماد مد در دنیا تبدیل کرد.

نینو چروتی در سال 1967 خانه مد چروتی 1881 را در پاریس افتتاح کرد. در این بوتیک انواع لباس با پارچه های با کیفیت (محصولی از کارخانه چروتی)، لوازم چرمی، عطر، ساعت و … طراحی و تولید می شود. در طول سال ها چروتی 1881 شهرت بسیاری کسب کرد و توجه قلب های زیادی را به دست آورد، به طوری که حتی توجه هالیوود را نیز به خود جلب کرد. بازیگران مشهوری همچون جک داگلاس، تام هنکس، رابرت ردفورد، آلپاچینو، جولیا رابرتز، هریسون فورد و شارون استون با این شرکت همکاری داشته اند.

در ابتدا برند چروتی تنها لباس و کالاهای چرمی تولید می کرد، اما در دهه 80 آن ها لاین تولید ساعت را راه اندازی کردند. خلاقیت خستگی ناپذیر، تعهد به برتری در طراحی و نوآوری، ساعت چروتی 1881 را به خط مقدم دنیای مد رساند.

برای خرید بهترین ساعت های مچی به فروشگاه سایت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید